<<< [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] >>> ... z 159

Spotkanie formacyjne ch??ru

Chór naszej parafii, 17 wrze??nia 2016 r., uda?? siÄ? w pielgrzymce do Pratulina, aby tam prze??yÄ? swoje spotkanie formacyjno – integracyjne. Chórzy??ci mieli okazjÄ? oddaÄ? ho??d MÄ?czennikom Podlaskim, którzy po??wiÄ?cili swoje ??ycie za wiarÄ? i jedno??Ä? Ko??cio??a. Do modlitwy, przez ich wstawiennictwo, zaprosi?? ks. Pawe??, wikariusz pratuli??skiej parafii. Pani przewodnik przedstawi??a bogatÄ? historiÄ? mÄ?cze??stwa 13-tu mÄ???czyzn. Chór, w ramach wdziÄ?czno??ci Bogu i gospodarzom parafii Pratulin, wykona?? kilka utworów wielog??osowych.
Ognisko i wspólna zabawa zako??czy??y spotkanie.

WiÄ?cej zdjÄ?Ä? na stronie Facebooka

Dodano: 23 Wrzesień 2016
Og??oszenia - Dwudziesta PiÄ?ta Niedziela Zwyk??a 18.09.2016

W dzisiejszÄ? niedzielÄ? obchodzimy w naszej  Ojczy??nie Dzie?? ??rodków Spo??ecznego Przekazu. Ogarniemy modlitwÄ? dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracujÄ?cych w ró??nego rodzaju mediach, by stawali siÄ? przekazicielami prawdy i trwa??ych, nieprzemijajÄ?cych warto??ci.
Rozpoczynamy tak??e dzisiaj kwartalne dni modlitwy za dzieci, m??odzie?? i wychowawców, oraz VI Tydzie?? Wychowania.

Dodano: 18 Wrzesień 2016
S??owo na NiedzielÄ? 18.09.2016 r.

??aden s??uga nie mo??e dwom panom s??u??yÄ?. Gdy?? albo jednego bÄ?dzie nienawidzi??, a drugiego mi??owa??; albo z tamtym bÄ?dzie trzyma??, a tym wzgardzi.
Nie mo??ecie s??u??yÄ? Bogu i Mamonie«”.

Oto s??owo Pa??skie.

Dodano: 17 Wrzesień 2016
Do??ynki w parafii 11.09.2016r - fotogaleria

Fotogaleria - TUTAJ

Dodano: 11 Wrzesień 2016
Og??oszenia - Dwudziesta Czwarta Niedziela Zwyk??a 11.09.2016

Ks. Marek zaprasza wszystkich pÄ?tników grupy 10A na spotkanie popielgrzymkowe
18 wrze??nia 2016r. (tj. niedziela) na godzinÄ? 18.00. W programie: Msza ??wiÄ?ta, Adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i wspomnienia.

Dodano: 11 Wrzesień 2016
Spotkanie DiakoniI Mi??osierdzia 09.09.2016r

Wszystkich, którzy pragnÄ? w??Ä?czyÄ? siÄ? w jakÄ?kolwiek pomoc innym, albo po prostu do??Ä?czyÄ? do naszej wspólnoty prosimy zg??aszaÄ? siÄ? do ks. Jacka.

ZAPRASZAMY!

Dodano: 10 Wrzesień 2016
DziÄ?kczynienie za dar kanonizacji Matki Teresy z Kalkuty

Na pamiÄ?tkÄ? trwajÄ?cego Jubileuszu Mi??osierdzia i dzisiejszej kanonizacji nowa sala katechetyczna bÄ?dzie nazwana „salÄ? ??w. Matki Teresy z Kalkuty”. Tam równie?? na sta??e bÄ?dzie wisia?? jej wizerunek.

Dodano: 10 Wrzesień 2016
S??owo na NiedzielÄ? 11.09.2016 r.

Opowiedzia?? im wtedy nastÄ?pujÄ?cÄ? przypowie??Ä?: „Któ?? z was, gdy ma sto owiec, a zgubi jednÄ? z nich, nie zostawia dziewiÄ?Ä?dziesiÄ?ciu dziewiÄ?ciu na pustyni i nie idzie za zgubionÄ?, a?? jÄ? znajdzie? A gdy jÄ? znajdzie, bierze z rado??ciÄ? na ramiona i wraca do domu; sprasza przyjació?? i sÄ?siadów i mówi im: «Cieszcie siÄ? ze mnÄ?, bo znalaz??em owcÄ?, która mi zginÄ???a».

Dodano: 09 Wrzesień 2016
Og??oszenia - Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwyk??a 04.09.2016

Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiÄ?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna,  a na Mszy ??w. o godz. 13.00 uczniom kl. I pob??ogos??awimy przybory szkolne i tornistry.

Dodano: 04 Wrzesień 2016
S??owo na NiedzielÄ? 04.09.2016 r.

”Je??li kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawi??ci swego ojca i matki, ??ony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie mo??e byÄ? moim uczniem.
Kto nie nosi swego krzy??a, a idzie za MnÄ?, ten nie mo??e byÄ? moim uczniem.
Bo któ?? z was, chcÄ?c zbudowaÄ? wie??Ä?, nie usiÄ?dzie wpierw, a nie oblicza wydatków, czy ma na wyko??czenie?

Dodano: 04 Wrzesień 2016

<<< [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] >>> ... z 159