40-lecie kap??a??stwa naszego proboszcza ks. kanonika Janusza Onufryjuka i jego koleg??w z seminarium

5 czerwca obchodzili??my jubileusz 40 - lecia kap??a??stwa i 10 - leciu pobytu w naszej parafii naszego proboszcza ks. kanonika Janusza Onufryjuka. W uroczysto??ci tej wziÄ?li te?? udzia?? zaproszeni ksiÄ???a, którzy przyjÄ?li ??wiÄ?cenia kap??a??skie wraz z naszym ks. proboszczem. Mszy ??wiÄ?te przewodniczy?? Jego Ekscelencja ks. biskup Piotr Sawczuk. tego te?? dnia ks. biskup po??wiÄ?ci?? nasz dom katechetyczny.

??yczenia KsiÄ???om jubilatom

Czcigodni KsiÄ???a Jubilaci 40 lat temu odpowiedzieli??cie Bogu „tak” na jego s??owa „Pójd?? za MnÄ?”. Wierni swojemu powo??aniu obchodzicie dzisiaj ten piÄ?kny jubileusz. Tak jak ??w. Pawe?? dziÄ?kujemy Bogu za to, ??e powo??a?? Was do swojej s??u??by. Niech dobry Bóg b??ogos??awi  Wam na dalsze lata duszpasterskiego pos??ugiwania. Obdarza zdrowiem oraz rado??ciÄ? z  pos??ugi kap??a??skiej w miejscach gdzie posy??a Was Pan, by??cie nie??li ludziom jego mi??o??Ä?, pokój i nadziejÄ? w tych trudnych czasach.
W tym miejscu chcemy szczególnie zwróciÄ? siÄ? do naszego czcigodnego ksiÄ?dza Proboszcz kanonika Janusza, który wraz z Wami  obchodzi równie?? Swój Jubileusz. Jako parafianie jeste??my Ci bardzo wdziÄ?czni za dziesiÄ?cioletniÄ? pos??ugÄ? kap??a??skÄ? w parafii. Jeste?? jako Ojciec troszczÄ?cy siÄ? o nasze ??ycie wiary. To dziÄ?ki Twojej inicjatywie prze??yjemy dzisiaj moment po??wiÄ?cenia nowego domu parafialnego, w którym znajdÄ? miejsce na spotkania liczne wspólnoty dzia??ajÄ?ce przy parafii i nie tylko. Zgodnie z Twoim mottem prymicyjnym "Dopóki mamy czas czy??my wszystkim dobrze (Gal 6.10)"jeszcze raz dziÄ?kujemy za Twoje wielkie serce, które przed nami zawsze otwierasz.
Niech b??. Honorat, patron naszej parafii, wstawia siÄ? za Wami u Pana, by nieustannie obdarza?? ??askÄ? i pokojem. Niech Duch ??wiÄ?ty opromienia swym ??wiat??em ka??dy dzie?? Waszej kap??a??skiej pos??ugi, a Maryja niech przygarnia do swego serca. DziÄ?kujemy równie?? Jego Ekscelencji KsiÄ?dzu Biskupowi Piotrowi za przybycie i odprawienie Mszy ??wiÄ?tej w intencji jubilatów.
SzczÄ???Ä? Bo??e!

Galeria zdjÄ?Ä? - TUTAJ