Jedenasta Niedziela Zwyk??a 12.06.2016 rok

Jutro wspomnienie ??w. Antoniego, Suma odpustowa u O. Kapucynów o godz. 11.00.

Jutro z okazji 13 dnia miesiÄ?ca, wspólna modlitwa za wstawiennictwem Pani Fatimskiej. Nabo??e??stwo fatimskie(ró??aniec i procesjÄ?) odprawimy po nabo??e??stwie do Naj??wiÄ?tszego Serca Pana Jezusa.

We wtorek o godz. 18.00 Msza ??w. zamówiona przez pÄ?tniczki z wyjazdu do Pratulina na Diecezjalny Dzie?? Kobiet.

W piÄ?tek w par. Chrystusa Mi??osiernego o godz. 18.00 rozpocznie siÄ? kolejny przystanek  Bia??a, na którym m. in.
                          Msza ??w. z modlitwÄ? o uzdrowienia
                          Koncert Gospel „Power of Heaven”
                          Jeste??my gotowi – muzyczna niespodzianka
                          PoczÄ?stunek – smaczne kremówki JP II

18 czerwca w sobotÄ?, po Mszy ??w. wieczorowej bÄ?dzie w naszej ??wiÄ?tyni adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, którÄ? poprowadzi KSM, jako dziÄ?kczynienie za kolejny rok formacyjny.

W niedzielÄ? 19 czerwca m??odzie?? zaanga??owana  ??DM jest zaproszona na wspólnÄ? zabawÄ? w Wodkanie przy ognisku i dyskotece. - godz. 19.00.

Za tydzie?? alumni bÄ?dÄ? zbieraÄ? ofiary na utrzymanie Wy??szego Seminarium Duchownego, a ks. Marek z kolegami o godz. 18.00 bÄ?dzie sprawowa?? Naj??wiÄ?tszÄ? ofiarÄ? w 4 rocznicÄ? ??wiÄ?ce?? kap??a??skich.

W ramach ??DM planowane sÄ? dwa wyjazdy: 21 lipca do Siedlec, 23 lipca do Kodnia. Wyjazd bezp??atny.

W ubieg??a niedzielÄ? ks. bp. Piotr pob??ogos??awi?? dom parafialny. Oddana zostanie do u??ytku najwiÄ?ksza sala i pomieszczenia, w których zamieszkajÄ? siostry prowadzÄ?ce przedszkole w dawnej naszej kaplicy. Sk??adam Bóg zap??aÄ? osobom z Neokatechumenatu i Ko??cio??a Domowego, które przysz??y posprzÄ?taÄ? ko??ció?? i nowy dom przed uroczysto??ciÄ?.

• Relacja z kanonizacji b??. Stanis??awa Papczy??skiego
  • Ojcostwo to wyzwanie
  • Kult relikwii
  • Jakie kursy proponuje diecezjalna Szko??a Nowej Ewangelizacji.

Dodano: 13 Czerwiec 2016