??DM - Przystanek Bia??a 17.06.2016r

Ju?? w najbli??szy piÄ?tek 17 czerwca w Sanktuarium Chrystusa Mi??osiernego o godzinie 18.00 odbÄ?dzie siÄ? ostatnie DeoProfil - spotkanie przygotowujÄ?ce wszystkich do ??wiatowych Dni M??odzie??y. BÄ?dzie to wyjÄ?tkowy przystanek, na które sÄ? zaproszeni ludzie z ca??ego rejonu Bia??a Podlaska. Obfity program, który na pewno nikogo nie zanudzi, a w nim m.in. Msza ??wiÄ?ta z modlitwÄ? uzdrowienia, której przewodniczyÄ? bÄ?dzie go??Ä? specjalny z Lublina Ks. Krzysztof Kralka. Oprócz tego najnowsze newsy ??DM przygotowane przez liderów rejonu Bia??a pt.” Jeste??my gotowi”, w których zobaczymy premierÄ? muzycznej niespodzianki. WisienkÄ? na torcie bÄ?dzie potÄ???ny Gospelowy Koncert Uwielbienia Boga „Power of Heaven”, który ju?? przez kilka tygodni prÄ???nie pracuje wokalnie i tanecznie, aby zachwyciÄ? wszystkich przyby??ych. Na koniec nie zabraknie s??odkiego poczÄ?stunku „Po maturze chodzili??my na kremówki” - J.P.II, aby ka??dy z u??miechem w sercu i na buzi prze??y?? ostatnie DeoProfil z rado??ciÄ?. Na ostatni przystanek Bia??a pragniemy zaprosiÄ? wszystkich chÄ?tnych, tych m??odszych i starszych, aby ka??dy by?? w pe??ni ??wiadomy i gotowy na to, co wydarzy siÄ? w lipcu tego roku.

Dodano: 14 Czerwiec 2016