Zako??czenie roku formacyjnego Domowego Ko??cio??a 18.06.2016r

Msza ??wiÄ?ta na zako??czenie roku formacyjnego Domowego Ko??cio??a, na której do wspólnoty przystÄ?pi?? nowy krÄ?g po okresie pilota??u.

Ks Jacek moderator Domowego Ko??cio??a przy naszej parafii b??. Honorata na wstÄ?pie do Mszy ??wiÄ?tej powiedzia??:

"Dzisiaj gdy ko??czymy jaki?? etap ??ycia duchowego, albo gdy zaczynamy nowy, chcemy za tÄ? Bo??Ä? Opatrzno??Ä?, tÄ? Bo??Ä? opiekÄ?, to Bo??e czuwanie nad nami dziÄ?kowaÄ?. DziÄ?kujemy Bogu za ten czas, który dane nam by??o prze??yÄ? we wspólnocie Domowego Ko??cio??a, w naszych krÄ?gach, w naszych ma????e??stwach w naszych rodzinach. DziÄ?kujemy Bogu za to wszystko co siÄ? dokona??o przez ten czas, bez zbÄ?dnego oceniania, czy poszli??my do przodu, czy siÄ? zatrzymali??my, czy siÄ? cofnÄ?li??my.

Niewa??ne. Wa??ne, ??e mieli??my dobre i szczere pragnienie szukania Boga, a w tym wszystkim mieli??my dobre i szczere pragnienie szczÄ???cia naszego ma????e??stwa, naszej rodziny i za to wszystko dzisiaj Bogu dziÄ?kujmy. DziÄ?kujmy równie?? sobie nawzajem tÄ? wspólnÄ? modlitwÄ?. Za to, ??e wspierali??my siebie, bardzo czÄ?sto modlitwÄ?. Mo??e czasami mniej s??owem, czy uczynkiem, ale za tÄ? obecno??Ä? ka??dego z nas wyra??my dzisiaj Bogu naszÄ? wdziÄ?czno??Ä?. Niech ta Eucharystia bÄ?dzie wielkim dziÄ?kczynieniem Panu Bogu , za ten czas który ju?? teraz pro??my aby??my w tej drodze do Boga nie ustawali. Podczas twej Mszy ??wiÄ?tej ogarnijmy szczególnÄ? modlitwÄ? te ma????e??stwa, te rodziny, które dzisiaj wstÄ?piÄ? do wspólnoty Domowego Ko??cio??a. DziÄ?kujmy Bogu za ich decyzjÄ?, za ich wybór. Za to, ??e podjÄ?li odpowiedzialno??Ä? za swoje ma????e??stwo, za swojÄ? rodzinÄ?, ??e chcÄ? wzrastaÄ? razem w ??wiÄ?to??ci. BudowaÄ? swojÄ? mi??o??Ä?".

Galeria zdjÄ?Ä? TUTAJ

Dodano: 20 Czerwiec 2016