Druga Niedziela Adwentu 04.12.2016r

Rozpocz?li??my ??wi?ty czas rekolekcji parafialnych, poprowadzi je o. Grzegorz Filipiuk, kapucyn – bialczanin. Witamy serdecznie i cieszymy si?, ??e niemal w przeddzie?? 100 rocznicy ??mierci o. Honorata ( 16 grudnia) b?dzie nas przygotowywa?? do Uroczysto??ci Narodzenia Pa??skiego

Porz?dek rekolekcji (w poniedzia??ek i wtorek taki sam, spowied?? przez dwa dni).
    6.30 – Msza ??w. z nauk? ogóln?
    9.00 – Msza ??w. z nauk? ogóln?
    11.00 - Msza ??w. z nauk? dla starszych
    15.30 - Msza ??w. z nauk? dla dzieci
    17.00 – Msza ??w. z nauk? dla m??odzie??y
    18.30 - Msza  ??w. z nauk? ogóln?

We wtorek, 06 grudnia, na godz. 19.30 zapraszamy do sali ??w. Matki Teresy na pokaz filmu pt. „Bezcenny dar”. Po ??mierci swojego dziadka Jason, spodziewa si? sporego spadku. Zamiast tego dziadek przygotowa?? dla niego 12 wa??nych zada??, które sam nazwa?? "podarunkami". Nak??aniaj? one wnuka do podró??y w g???b siebie i poszukania odpowiedzi na pytanie co tak naprawd? liczy si? w ??yciu najbardziej. Bezcenny dar to film który bawi, wzrusza, a przede wszystkim porusza sk??aniaj?c do szukania odpowiedzi na pytania od których nie warto ucieka?. Po filmie b?dzie mo??na z??o??y? dobrowoln? ofiar? na pokrycie kosztów licencji.

W czwartek, 8 grudnia przypada Uroczysto??? Niepokalanego Pocz?cia Naj??wi?tszej Maryi Panny, jest to ??wi?to patronalne m??odzie??y ??e??skiej. Dodatkowa Msza ??w. o godz. 9.00.

W dzisiejsz? niedziel? przypada Dzie?? Modlitw i Pomocy materialnej Ko??cio??owi na Wschodzie. Zbiórk? do puszek mo??emy wesprze? Fundusz pomocy Ko??cio??owi za wschodni? granic?.

Dzisiaj odbywa si? zapowiadana akcja Rodzina – Rodzinie. Przed i po ka??dej Mszy ??w. do samochodu przed ko??cio??em mo??emy sk??ada? ??ywno???, która po podzieleniu na paczki zostanie dostarczona najbiedniejszym rodzinom. Przy samochodzie mo??emy te?? naby? ??wiece na stó?? wigilijny oraz op??atek na stó?? wigiliny.

Rodzice ?ukasza Obuchowskiego naszego parafianina b?d? za tydzie?? rozprowadza? ozdoby ??wi?teczne wykonane przez rodzin? aby,  pozyska? ??rodki na dalsz?,  powypadkow? rehabilitacj? syna. Z góry dzi?kuj? za modlitw? i okazan? pomoc.

W ??rody i soboty na godz. 6.00 zapraszamy na roraty.

Do chorych pojedziemy 17 grudnia(sobota) od rana, zapisy w zakrystii. Prosimy o trzy samochody.

10 grudnia w par. Narodzenia NMP w Bia??ej Podlaskiej odb?dzie si? Adwentowy wieczór m??odych. Pocz?tek o godz. 19.00.(zob. gabl.). Zapraszamy m??odzie??.

• Nie ma grzechu, którego Bóg nie móg??by wybaczy?
  • O adwentowych zwyczajach, które buduj? jedno??? w rodzinie
  • O m?drym wychowaniu „Kocha? to znaczy wymaga?”.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Koczkodaj Franciszek, Zaciura Zdzis??aw, Marczuk Dominika,, Stankiewicz Marek……..

Dodano: 05 Grudzień 2016