Niedziela â?? Uroczysto??Ä? Narodzenia Pa??skiego

Msze ??w. dzisiaj i jutro  wg  porzÄ?dku niedzielnego.

Taca z dnia jutrzejszego bÄ?dzie przeznaczona na Caritas diecezjalnÄ?.

W ??wiÄ?to M??odzianków MÄ?czenników 28 grudnia o godz. 18.00 w naszej parafii zostanie odprawiona Msza ??w. po której wyruszy marsz w obronie ??ycia do parafii ??w. Micha??a Archanio??a.

29 grudnia o 17.30  w parafii WniebowziÄ?cia odbÄ?dzie siÄ? koncert kolÄ?d. (zob. gablota).

5 stycznia w hali sportowej IV LO o godz. 17.00 odbÄ?dzie siÄ? Charytatywny Koncert KolÄ?d i Pastora??ek.(zob. gablota)

W uroczysto??Ä? Objawienia Pa??skiego MszÄ? ??w. o godz. 12.00 w ko??ciele Narodzenia NMP rozpocznie siÄ? Orszak Trzech Króli. Po Mszy ??w. Orszak wyruszy na Plac Wolno??ci. Zapraszamy ca??e rodziny, zachÄ?camy by dzieci i m??odzie?? wziÄ???y udzia?? w przebraniu za królów, pasterzy, anio??ów, korony wykonujÄ? we w??asnym zakresie.

Ofiary zebrane podczas kolÄ?dy przeznaczymy miÄ?dzy innymi na remont dachu naszej ??wiÄ?tyni: uszczelnianie, mocowanie blachy i malowanie.

W Echu Katolickim:

• Dlaczego Bo??e Narodzenie obchodzimy 25 grudnia
  • Jak wyglÄ?da Bo??e Narodzenie w wiÄ?zieniu
  • PoruszajÄ?ce ??wiadectwo matki syna z zespo??em Downa.

„Dzi?? narodzi?? siÄ? nam Zbawiciel”. Przyszed?? po to, aby przywróciÄ? naszÄ? wiÄ??? z Panem Bogiem. Ta dobra nowina przynosi rado??Ä? ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadziejÄ? tak??e w nasze serca, kiedy tak wielu ludzi pogrÄ???onych jest w nocy beznadziejno??ci, zwÄ?tpienia i leku o przysz??o??Ä?. Pe??ni wiary i rado??ci ??wiÄ?tujemy wiÄ?c ten szczególny czas Bo??ego Narodzenia. Niech te ??wiÄ?ta dla wszystkich Parafian i Go??ci bÄ?dÄ? pe??ne Bo??ego b??ogos??awie??stwa  i mi??o??ci, którÄ? przynosi ze sobÄ? Bo??y Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce ka??dego z nas. Niech ta Bo??a rado??Ä? i mi??o??Ä? przed??u??a siÄ? na kolejne dni naszego ??wiÄ?towania i na ca??Ä? naszÄ? nieraz trudnÄ? codzienno??Ä?.

Dodano: 25 Grudzień 2016