Odwiedzin: 401998

Og??oszenia - 30 Niedziela Zwyk??a A - 25.210.2020

1. W ??rodÄ?, 28 pa??dziernika, uroczysto??Ä? ??w. Aposto??ów Szymona i Judy Tadeusza, g??ównych patronów naszej diecezji.

2. W przysz??Ä? niedzielÄ?, 1 listopada przypada uroczysto??Ä? Wszystkich ??wiÄ?tych.
    W tym dniu mamy obowiÄ?zek uczestniczenie we Mszy ??w.
    Skoro uroczysto??Ä? przypada w niedzielÄ?, porzÄ?dek sprawowania Mszy ??w. te?? niedzielny.
    PamiÄ?tajmy o zachowaniu bezpiecze??stwa: odleg??o??Ä? i maseczki.

3. W poniedzia??ek, 2 listopada Dzie?? Zaduszny. Msze ??w. 7.00, 8.30, 10.00, 18.00.

4. Od 1 listopada codziennie o godz. 17.20 bÄ?dziemy odmawiaÄ? ró??aniec wypominkowy i sprawowaÄ? wieczorowÄ? MszÄ? ??w. za zmar??ych polecanych w wypominkach. Za ??awkami wy??o??one sÄ? kartki wypominkowe, wype??niajmy je wyra??nie podajÄ?c ulicÄ? przy której mieszkamy i przynosimy do zakrystii.

5. Do 10 listopada ró??aniec wypominkowy wed??ug nastÄ?pujÄ?cego porzÄ?dku:

1.11. (niedziela) za wszystkich zmar??ych, kartki spoza parafii i bez adresu
    2.11. (poniedzia??ek) – ul. Terebelska (numery nieparzyste)
    3.11. (wtorek) –  ul. Terebelska (numery parzyste)
    4.11. (??roda) –  ul. Okopowa
    5.11.(czwartek) ul. Janowska, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego,
                                 Sapie??y??ska,
    Stefana Batorego
    6.11. (piÄ?tek) ul. KsiÄ?cia Witolda
    7.11. (sobota)  ul. Kazimierza Jagiello??czyka, Radziwi????owska, W??. Jagie????y
    8.11. (niedziela) ul. Zygmunta Augusta
    9.11. (poniedzia??ek) ul. Zygmunta Starego
    10.11. (wtorek) –  ul. ??w. Królowej Jadwigi.

6.  W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Teodor Bia??y, Irena Stefaniuk, Marek Romaniuk. Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie…

Dodano: 24 Październik 2020