Ogłoszenia parafialne XVII Niedziela Zwykła 24 lipca 2022r.

Ogłoszenia parafialne XVII Niedziela Zwykła

1.     Jutro wypada święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ponieważ wspomnienie wypada w dzień zwykły, więc dla ułatwienia dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Przy okazji poświęcenia składamy ofiary przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy. Akcja jest organizowana przez organizację MIVA Polska.

2.     Jutro obchodzi imieniny ks. Krzysztof, wspomagający nas w pracy duszpasterskiej. Pomodlimy się w jego intencji na wieczorowej Mszy św.

3.     Dziś w Sali Matki Teresy o godz. 19:00 odbędzie się ostatnia w tym cyklu katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych.

4.     We worek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny, to dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom, będziemy się modlić w ich intencjach.

5.     Zaproszenie ks. Biskupa na 42 Pieszą Pielgrzymką Podlaską na Jasną Górę.

6.     Przewodnik grupy bialskiej przekazuje informacje dla pielgrzymów. Są wywieszone w gablocie przed kościołem i w zakrystii. Na stoliku zaś pod chórem leżą intencje i deklaracje Duchowego pielgrzymowania. Można je wypełniać i oddawać, przekażemy je przewodnikowi grupy.

7.     Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć ks. Oblata z Kodnia. Będzie głosił Słowo Boże i rozprowadzał kalendarze misyjne Ofiary za kalendarze będą przeznaczone na rozwój misji i kodeńskiego sanktuarium.

8.     Na stoliku pod chórem do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury. Prosimy też aby na tym stoliku nie wykładać żadnych ulotek bez konsultacji z księdzem.

Dodano: 23 Lipiec 2022