Odwiedzin: 404282

Ogłoszenia 07maja 2023 r

1.     Jutro uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Msze św. jak w dniu zwykłym.

 

2.     We wtorek, czwartek i w piątek po wieczorowej Mszy św. zapraszamy dzieci klas III i ich rodziców na spotkania przygotowujące do przeżycia I Komunii św.

 

3.     W sobotę od godz. 9.00 do 10.00 spowiedź dzieci przed I Komunią św.

4.     W niedzielę 14 maja dzieci klas III przyjmą po raz pierwszy Komunię św. Uroczystość odbędzie się o godz. 11.00.

5.     W sobotę 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy wieczorowej godz. 18.30 - zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Procesja Fatimska przejdzie też ulicami miasta - o godz. 18.00 rozpocznie się Msza św. w kościele Wniebowzięcia NMP, następnie procesja przejdzie do kościoła św. Anny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

6.     W naszej parafii są głoszone w maju katechezy chrzcielne. Od dzisiaj przez cztery niedziele, o godz. 19.00 do Sali Matki Teresy (nowy budynek) zapraszamy rodziców, którzy planują chrzest swojego dziecka i rodziców chrzestnych.

 

7.     Na stoliku za ławkami do nabycia prasa katolicka. W Echu Katolickim:

 

·        Jak odmawiać Litanię loretańską, by była wołaniem serca, a nie pustosłowiem? I co oznaczają jej poszczególne wezwania?

·        To od rodziców zależy, czy dziecko wła­ściwie przeżyje spotkanie z Jezusem Eu­charystycznym. Pierwsza Komunia św. to sprawdzian dla całej rodziny.

·        Klęcząc przed kodeńskim obrazem, prosiła: „Maryjo, jeśli Ty mi nie pomożesz, to zgi­nę". Niezwykłe świadectwo młodej kobiety o wyjściu z alkoholizmu.

·        Św. Andrzej Bobola to patron ważny dla Polski. Dlaczego warto prosić go o wsta­wiennictwo i w czym pomaga skutecznie?

·        Czy patriotyzm jest dziś modny? Skąd czerpać jego wzorce? - w rozmowie „Echa".

 

8.     W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: + Krzysztof Leszczyński i Bronisława Batorska. Wieczny odpoczynek .......

 

 

 

<<< Powrót
Dodano: 07 Maj 2023
Projekt i wykonanie Orange Computers