Odwiedzin: 402017

Ogłoszenia 28 maja 2023 r

1.     Dzisiejszą niedzielą kończymy okres wielkanocny i wchodzimy w czas zwykły w ciągu roku. Jeszcze przez tydzień można zadośćuczynić przykazaniu o spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2.     O godz. 19.00 w ramach IV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w naszym kościele wystąpi Chór Kameralny KOE z Sokołowa Podlaskiego i organista Vladimir Kopec ze Słowacji. Zapraszamy.

3.     Jutro będziemy obchodzili Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. wg porządku dni zwykłych.

4.     We środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. według porządku codziennego. Po Mszy Św. wieczorowej z kościoła św. Michała Archanioła wyruszy marsz dla życia i rodziny i przejdzie do kościoła św. Antoniego. Zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy

5.     We czwartek l czerwca, obchodzimy Dzień Dziecka, my przenosimy te obchody na sobotę 03 czerwca. Zapraszamy dzieci na wspólną zabawę i modlitwę. Na parkingu przy kościele odbędzie się festyn dziecięcy w godz. 10.00 - 15.00. Prosimy właścicieli pojazdów aby już w piątek po południu opuścili parking.

6.     Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będą odprawiane w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 a w dni zwykłe o godz. 17.45.

7.     W I czwartek w nabożeństwie czerwcowym modlimy się w intencji powołań kapłańskich.

8.     W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź od 17.30 Msza św. o 18.00

9.     W I sobotę po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na adorację do godz. 21.00, którą poprowadzą Koła Żywego Różańca

10.                      Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca i Uroczystość Trójcy Świętej. Po Mszy św. o 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna. KŻR zmieniają tajemnice, a po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek „na budowę kościołów w diecezji".

11.                      Bialskie drużyny Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej zapraszają w niedzielę 4 czerwca na „Questing” – historyczną zabawę miejską dla rodzin. Odbędzie się od godz. 11.00 do 15.00 i rozpocznie na Placu Wolności

12.                     W dniu 8 czerwca 2023 r. w Boże Ciało o godz. 19.00 w amfiteatrze odbędzie się KONCERT UWIELBIENIA BOGA „BIAŁA dla JEZUSA". W tym roku koncert poprowadzi Magda Anioł z zespołem. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i okolic, starszych, młodzież i dzieci; rodziny i osoby samotne. Wstęp na koncert jest wolny

13.                      Na stoliku za ławkami do nabycia prasa katolicka. W Echu Katolickim:

·        Jak wierzący mogą otworzyć się na działanie Ducha Świętego i dlaczego charyzmaty są da­rami szczególnymi - w rozmowie „Echa".

·        W Kościele istnieją kryteria precyzyjnie ujmu­jące kwestie prywatnych objawień i towarzy­szących im znaków. Jak je odnosić do donie­sień medialnych o rzekomych cudach?

·        Kim jest diakon stały, na czym polega jego po­sługa i czy nie koliduje z obowiązkami rodzin­nymi - w dziale „opinie".

·        Czy zelator może usunąć członka z koła różań­cowego? Odpowiedź w materiałach formacyj­nych Kół Żywego Różańca.

·        Z czego wynikał i jak się przejawiał ogromny szacunek prymasa Stefana Wyszyńskiego do kobiet - we wspomnieniach jego bliskiej współpracownicy.

14.                      W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: + Bożena Stefaniuk, Zbigniew Tarasiuk … Wieczny  odpoczynek.......

Dodano: 29 Maj 2023