Odwiedzin: 404282

Ogłoszenia 06 sierpnia 2023 r

 

Ogłoszenia parafialne Uroczystość Przemienienia Pańskiego

06 sierpnia 2023 r.

 

  1. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 procesja Eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. W sierpniu w czasie trwania Msze św. wieczorowe o godz. 18.00 połączone będą z modlitwą w ramach DUCHOWEGO PIELGRZYMOWANIA – odmawianą po Mszy Św.

 

  1. W przyszłą niedzielę wypada dzień objawień w Fatimie. Po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy do modlitwy różańcowej przed Najśw. Sakramentem.

 

  1. Od przyszłej niedzieli rozpoczną się uroczystości w Kodniu związane z 300 leciem koronacji obrazu Matki Bożej. Zachęcamy do udziału. Program jest wywieszony w gablocie.

 

  1. Na stoliku pod chórem nowe Echo Katolickie.

·        Wyjeżdżała z Kodnia jako Wygnanka, a wracała jako Królowa. Historia powrotu obrazu Matki Bożej Kodeńskiej po 52 latach.

·        Prosimy Boga o zdrowie, pomoc w różnych sprawach, a zapominamy o mądrości. Czym ona jest i czy da się jej nauczyć z książek? - w artykule „Mądrość poszu­kiwana".

·        Wyniki badań wskazują, że największy problem mamy z historią najnowszą. W konsekwencji młodzi mylą bohaterów z antybohaterami. Czy istnieje spo­sób na odczarowanie polskiej edukacji historycznej?

·        Droga to nie gra komputerowa. O konsekwencjach brawury za kierownicą, zwłaszcza ludzi młodych, mówią policjanci i lekarze.

·        Zanim sięgniesz po antydepresanty - o ubocznych, a przy tym poważnych skutkach sięgania po leki uspo­kajające i wpływie diety na zdrowie.

 

<<< Powrót
Dodano: 06 Sierpień 2023
Projekt i wykonanie Orange Computers