Ogłoszenia 20 sierpnia 2023 r

Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2023 r.

1.     Dzisiaj o godz. 20.15 zapraszamy na kolejny „film pod chmurką” pt. „Próba ogniowa”. Nastąpiła zmiana tytułu, gdyż planowany film wczoraj był emitowany w telewizji.

Caleb próbuje ratować swoje małżeństwo wypełniając zadania z książeczki otrzymanej od ojca.

2.     W sobotę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o godz. 6.20, 7.00, oraz o godz. 18.00.

3.     W sobotę 26 sierpnia w Leśnej Podlaskiej odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakatach.

4.     W niedzielę 27 sierpnia po Mszy św. o godz. 7.00 wyruszy tradycyjna piesza pielgrzymka z Białej Podlaskiej do Leśnej Podlaskiej.

5.     W parafii Św. Anny w Białej Podl. organizowane są rekolekcje zawierzenia w niewolę Jezusowi przez Maryję. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia o godz. 16:00, a rekolekcje rozpoczną się w niedzielę 03 września o godz. 16.00  Więcej informacji na plakacie

1. Na stoliku pod chórem do nabycia Echo Katolickie.

W najnowszym numerze „Echa Katolickiego":

*  Obszerna relacja z uroczystości w Kodniu z okazji 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej.

Żyje, bo stał się cud - świadectwo odzyskania zdrowia za wstawiennictwem Matki Bożej Kodeńskiej.

*  Tutaj cuda dzieją się po cichu. Czarna Madon­na wciąż skutecznie wstawia się za tymi, którzy się do Niej zwracają.

*  Władza stała się bożkiem, za nią wielu polity­ków jest w stanie podeptać fundamentalne war­tości. O kampanii wyborczej od kuchni w roz­mowie „Echa".

Dodano: 21 Sierpień 2023