Odwiedzin: 396029

Ogłoszenia 10 września 2023 r

 

Ogłoszenia parafialne - XXIII Niedziela Zwykła

1.     We wtorek 12 września rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego dla młodzieży, która ma przyjąć 21 września br. sakrament Bierzmowania. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się jeszcze spotkanie.

 

2.     We środę z racji 13 dnia miesiąca po Mszy św. wieczorowej czyli o godz. 18.45 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.

 

3.     We czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

 

4.     W przyszłą niedzielę 17 września:

·        Na Mszę Św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci klas III. po Mszy św. zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas III. Jest to spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

·        W parafii św. o. Pio w Rakowiska uroczystość odpustowa. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00

 

5.     Katechezy dla narzeczonych będą przeprowadzone w Białej Podlaskiej w październiku i w listopadzie w parafii Narodzenia NMP przy ulicy Brzeskiej. Będą odbywać się w piątki o godz. 19.00. Chętni zgłaszają się w tamtej parafii. Kolejny cykl katechez będzie w lutym i marcu w parafii Wniebowzięcia NMP przy ul. Długiej.

6.     1 Bialska Drużyna Harcerek „Ruczaj” i 2 Bialska Drużyna Harcerek „Głębia” organizują nabór do drużyny. Zapraszają dziewczęta z klas 5-6-7 na zbiórkę, która odbędzie się 16 września o godz. 12.00 przy pomniku św. Jana Pawła II przy kościele św. Antoniego. Szczegóły i telefony kontaktowe znajduję się na plakacie.

7.     Akademia Bialska im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zaprasza kandydatów na bezpłatne studia inżynierskie na kierunku budownictwo. Bliższe informacje na stronie internetowej uczelni. w gablocie przed kościołem umieszczony jest kod QR przenoszący na stronę uczelni.

8.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

W Echu Katolickim:

 

·        W czasach II wojny światowej wielu Polaków ratowało Żydów, ale to Ulmowie zostali beatyfi­kowani. Dlaczego? - odpowiedź w dziale „opi­nie".

·        „Dzienniczek" s. Faustyny to dziś najpopular­niejsza polska książka na świecie. W czym tkwi jego fenomen?

·        Dlaczego media społecznościowe stają się co­raz ważniejsze w życiu parafii?

 

<<< Powrót
Dodano: 10 Wrzesień 2023
Projekt i wykonanie Orange Computers