Odwiedzin: 406172

Ogłoszenia 30 czerwca 2024 r

30 czerwca 2024-  XIII Niedziela Zwykła

1.     Z dniem dzisiejszym pracę w naszej parafii kończy ks. Tomasz, który od jutra, zgodnie z nominacją ks. Biskupa, rozpocznie pracę w parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie. Dziękujemy za pięć lat posługi duszpasterskiej w naszej parafii, za wyjątkowe zaangażowanie w wygląd naszego kościoła, za szczególne dekoracje, których był autorem, za duszpasterskie towarzyszenie grupom formacyjnym- Legionowi Maryi i ministrantom i lektorom. Życzymy dalszego Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Św. w pracy tam, gdzie posyła go Ks. Biskup.

2.     We wtorek w Kodniu uroczystość odpustowa i Diecezjalna Pielgrzymka Chorych. Rozpocznie się o godz. 10.30, a o godz. 12.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. Bpa Ordynariusza.

3.     We czwartek przypada I czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczorowej modlimy się o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

4.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Spowiedź od 17.30 i Msza św. o godz. 18.00.

5.     W pierwszą sobotę po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. O poprowadzenie poprosimy Krąg Biblijny

6.     Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca. Przypominamy, że od lipca w niedzielę nie będzie już Mszy św. o godz. 16.00. Porządek Mszy św. niedzielnych od pierwszej niedzieli lipca: 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00.

7.     Także za tydzień w parafii św. Anny rozpoczynają się katechezy dla rodziców i chrzestnych o godz. 19.00.

8.     W tygodniu w kancelarii (w godzinach pracy - od wtorku do piątku od 16.00 do 17.30 i w sobotę od 8.00 do 9.00) można rezerwować Msze św. na rok 2025

9.     Zaproszenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY do udziału w 44. Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej.                     Czcigodni Księża, Osoby Życia Konsekrowanego, Drodzy Siostry i Bracia!

W pierwszej połowie sierpnia br., pod hasłem Jestem Dzieckiem Boga, wyruszy na pątniczy szlak 44 Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę. Uczestnicząc w tych wyjątkowych rekolekcjach w drodze będziemy dziękować dobremu Bogu za dar Bożego dziecięctwa, otrzymany w sakramencie chrztu świętego i zastanawiać się, co ten dar dla nas znaczy, w jaki sposób go w nas zachować i rozwijać.

Na tegorocznej Pielgrzymce będziemy również dziękować Bogu za bł. Męczenników Podlaskich w 150. rocznicę ich męczeńskiej śmierci i za młodzież z Zespołu Szkół Rolniczych w Miętnem, która 40 lat temu broniła obecności Krzyża w szkole.

Pielgrzymka będzie wychodziła z tych miejscowości, jak miało to miejsce dotychczas. Zachęcam do udziału w tych wyjątkowych rekolekcjach w drodze wszystkich, a szczególnie młodzież i dzieci. Proszę rodziców, aby zachęcili swoje dzieci do udziału w pielgrzymce, a najlepiej sami z nimi poszli – jeśli nie na całą trasę, to przynajmniej na jej część lub choćby na jeden dzień. Zachęcam do organizowania spotkań grup pielgrzymkowych. Wszystkich Diecezjan zapraszam do wzięcia udziału w pielgrzymowaniu duchowym w swojej parafii.

Wszystkim Pielgrzymom, zarówno pieszym, jak i duchowym z serca błogosławię. + Kazimierz Gurda BISKUP SIEDLECKI

10.                       Pielgrzymkowy zespół muzyczny grupy bialskiej zaprasza osoby, które zechcą posługiwać służbie muzycznej na próby śpiewu we wszystkie niedziele lipca o godz. 18.00 w parafii Wniebowzięcia NMP (na Woli)

11.                       Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku za ławkami.

12.     W minionym tygodniu odeszła do Pana: +Mirosława Konarska. Wieczny odpoczynek

 

 

<<< Powrót
Dodano: 30 Czerwiec 2024
Projekt i wykonanie Orange Computers