Ogłoszenia 01 lipca 2024 r

07 lipca 2024 r.– XIV Niedziela Zwykła

1.       Dziś przypada pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje i urlopy będą okazją do pogłębienia naszej wiary. Idąc do kościoła pamiętajmy o godnym stroju. Po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Najśw. Sakramentu i procesja Eucharystyczna.

2.       Dzisiaj w parafii św. Anny rozpoczynają się katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych, przez cztery niedziele o godz. 19.00.

3.     W sobotę z racji 13 dnia miesiąca po Mszy św. wieczorowej czyli o godz. 18.45 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.

4.       Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, W najnowszym numerze „Echa Katolickiego":

• Okazuje się, że gorliwość religijna też może zostać wypaczona. O zdrowej pobożności - w rozmowie „Echa”.
  • Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa jest bliska wielu ludziom. Na czym polega i jakie duchowe owoce może przynieść?
  • Czekają nas podwyżki, wzrost bezrobocia, nieuchronne konsekwencje paktu migracyjnego... O możliwych scenariuszach rysujących się przed Polską - w dziale „opinie”.
  • Pielgrzymka to nie bajka, ale doświadczenie, które może przemienić życie. Dlaczego warto wyruszyć na pątniczy szlak?
  • Zachęcamy do lektury.

5. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Stanisław Siedlanowski. Wieczny odpoczynek…

Dodano: 07 Lipiec 2024