Hosanna Festiwal - Siedlce 2013

1 wrze??nia jako m??odzie?? z KSMu z naszej parafii

wybrali??my siÄ? na XX  festiwal muzyki chrze??cija??skiej

„Hosanna Festival”.

W niedzielne popo??udnie zebrali??my siÄ? na parkingu parafialnym i o godz. 16.00 wyruszyli??my w drogÄ? do siedleckiego amfiteatru wraz z naszym nowym asystentem ks. Tomaszem
Po dotarciu na miejsce zajÄ?li??my miejsca i ws??uchali??my siÄ? w ??piewy artystów wystÄ?pujÄ?cych na scenie.

M??odzie?? z naszej parafii jest bardzo spostrzegawcza dlatego te?? i tym razem naszej uwadze nie umknÄ???y stoiska z popcornem i watÄ? cukrowÄ?, po które to bardzo szybko ustawili??my siÄ? w kolejce. Konsumpcja tych??e smako??yków przynios??a wiele rado??ci.

Kiedy nasze brzuszki zape??ni??y siÄ? ??akociami i nabrali??my si?? postanowili??my skorzystaÄ? z atrakcji dla najm??odszych widzów czyli mini weso??e miasteczko. Nie ukrywamy, ??e i tu by??o zabawy co nie miara.

Gdy wyczerpali??my ju?? swoje si??y powrócili??my na swoje miejsca i wys??uchali??my koncertu gwiazd wieczoru zespo??u „Twoje Niebo”, po czym zosta?? od??piewany Apel Jasnogórski i z b??ogos??awie??stwem ks bp Piotra ruszyli??my w drogÄ? powrotnÄ?.

Jednak, po takich prze??yciach wszyscy odczuli??my g??ód wiÄ?c odwiedzili??my McDonald w celu spo??ycia kolacji. Kiedy ka??dy poczu?? siÄ? syty w d??wiÄ?kach gitary i ??piewem na ustach powrócili??my do Bia??ej..

Dodano: 14 Wrzesień 2013
Parafia Honorata - Hosanna Festiwal - Siedlce 2013