Og??oszenia - XXX Niedziela Zwyk??a - 20 pa??dziernika 2013 r.

1. W poniedzia??ek Uroczysto??Ä? ??w. Aposto??ów Szymona i Judy Tadeusza, g??ównych patronów naszej diecezji.

2. W piÄ?tek, 1 listopada, Uroczysto??Ä? Wszystkich ??wiÄ?tych.
    PorzÄ?dek Mszy ??w. w naszej ??wiÄ?tyni: 7.00, 8.30, 10.00, 18.00 (spowied?? od 17.30).
    Na cmentarzu komunalnym: godz. 11.00 (obs??uguje nasza parafia).
    Na cmentarzu parafialnym przy ul. Janowskiej: godz. 12.00.
    W piÄ?tek z racji Uroczysto??ci Wszystkich ??wiÄ?tych mo??na spo??ywaÄ? pokarmy miÄ?sne.

3. W sobotÄ?, 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmar??ych. PorzÄ?dek Mszy ??w.
    w naszej ??wiÄ?tyni taki sam jak w piÄ?tek: 7.00, 8.30, 10.00 z jutrzniÄ? za zmar??ych, 18.00.

4. ObchodzÄ?c I piÄ?tek, czy I sobotÄ? przystÄ?pujemy w tym dniu do Komunii ??w,  spowied?? mo??e byÄ? wcze??niej. W I sobotÄ? nie ma adoracji po Mszy ??w. wieczorowej.

5. Przez ca??y listopad o godz. 17.20 bÄ?dziemy odmawiali ró??aniec i MszÄ? ??w. wieczorowÄ? odprawiali za naszych zmar??ych polecanych w wypominkach. Kartki wspominkowe wype??niamy czytelnie
    z nazwÄ? ulicy i numerem bloku. Na poszczególne dni zapraszamy parafian z nastÄ?pujÄ?cych ulic.
    - w piÄ?tekkartki z poza parafii i bez adresu godz. 17.20
    - w sobotÄ?ul. Terebelska (nr nieparzyste) godz. 17.20
    - w niedzielÄ?Rakowiska godz. 9.30
    W gablocie i na naszej stronie internetowej jest umieszczony szczegó??owy program wypominek.

6. W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszy ??w. o godz. 10.00 adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu (I niedziela mies. miesiÄ?ca) a po Mszy ??w. o godz. 16.00 spotkanie z rodzicami i kandydatami do sakramentu bierzmowania.

7. W dniach od 1 do 8 listopada w??Ä?cznie, za pobo??ne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmar??ych mo??emy uzyskaÄ? codziennie odpust zupe??ny. Odpust ten mo??na ofiarowaÄ? jedynie za zmar??ych.

8. W listopadzie katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych bÄ?dÄ? w par Narodzenia NMP,
    a spotkania  w ramach kursu przedma????e??skiego w par. ??w. Micha??a Archanio??a.

9. Szpital nasz otworzy?? nowy punkt pobra?? materia??u do bada?? laboratoryjnych
    przy ul. Sidorskiej 35/1. Punkt jest czynny od poniedzia??ku do piÄ?tku w godz. 7.00 – 16.00.

10. 28 pa??dziernika spotkanie Rodziny Radia Maryja w Kodniu – godz. 16.00

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan odwo??a?? do siebie:
    + ZofiÄ? Maksymiuk, wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie…

Dodano: 26 Październik 2013