Og??oszenia - IV Niedziela Wielkiego Postu - 30.03.2014 r.

DziÄ?kujemy ks. dr Grzegorzowi Stolarskiemu za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych ( po raz drugi w naszej parafii) i ??yczymy wielu ??ask Bo??ych w dalszej pos??udze kap??a??skiej.

Dzisiaj do samochodu przed ko??cio??em mo??emy sk??adaÄ? produkty ??ywno??ciowe dla najbardziej potrzebujÄ?cych, w ramach akcji parafialnej Rodzina – Rodzinie. SÄ? tam te?? na stoliku „Baranki Paschalne” z czekolady do koszyczka ze ??wiÄ?conkÄ? lub na stó?? wielkanocny. Cena baranka 5 z??.

W tym tygodniu rozpoczynamy bezpo??rednie przygotowanie do I Komunii. Prosimy rodziców o zapoznanie siÄ? z terminami spotka??, które sÄ? na stronie internetowej oraz na tablicy og??osze??.

W ??rodÄ? o 17.20 odmawiamy ró??aniec w intencji dziÄ?kczynnej za zbli??ajÄ?cÄ? siÄ? kanonizacjÄ? b??. Jana Paw??a II.

W pierwszy czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej modlitwy za kap??anów.

W pierwszy piÄ?tek spowied?? od 15.30.

W pierwszÄ? sobotÄ? po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i kolejna I sobota, oraz nowenna przed kanonizacjÄ? Jana Paw??a II.

W przysz??Ä? niedzielÄ?, pierwszÄ? miesiÄ?ca, po Mszy ??w. o 10.00 w ramach adoracji – Gorzkie ??ale.

Za tydzie?? Warsztat Terapii ZajÄ?ciowej przy O??rodku Misericordia Caritas bÄ?dzie przy naszym ko??ciele rozprowadza?? stroiki i ozdoby wielkanocne. Zebrane pieniÄ?dze bÄ?dÄ? przeznaczone na wyjazd wakacyjny niepe??nosprawnych uczestników warsztatu.

Dzisiaj w Drelowie MszÄ? ??w. o godz. 12.00 rozpocznie siÄ? „Wielka Rekonstrukcja MÄ?cze??stwa Unitów Drelowskich”.

Diecezjalne Centrum ??wiatowych Dni M??odzie??y w Siedlcach prosi o zg??oszenie ilo??ci mo??liwych noclegów z wy??ywieniem dla m??odzie??y w dniach 20 – 25 lipca 2016 r. Do 6 kwietnia nale??y wys??aÄ? przybli??onÄ? ilo??Ä? miejsc noclegowych. Prosimy by w tym tygodniu zg??osi??y siÄ? osoby mogÄ?ce przyjÄ?Ä? m??odzie?? z zagranicy uczestniczÄ?cÄ? w ??.D.M.

W kinie Merkury bÄ?dÄ? grane filmy: Noe, wybrany przez Boga i Karol, który zosta?? ??wiÄ?tym (zobacz w gablocie).

W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Szewczuk Stanis??aw i Macutkiewicz Mieczys??aw, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 02 Kwiecień 2014