Og??oszenia - Niedziela Bo??ego Mi??osierdzia - 27.04.2014 r.

II Niedziela Wielkanocy - Niedziela Mi??osierdzia Bo??ego

1. Jak s??yszeli??my z Listu Episkopatu Polski do wszystkich parafii dotar?? z ?agiewnik Kanonizacyjny P??omie?? Mi??osierdzia, aby??my mogli zabra? go do naszych domów  i rodzin, by z now? moc? zap??on??? w naszych sercach. Kto ma ??wiec? niech we??mie po Mszy ??w. P??omie?? Mi??osierdzia. Mo??emy te?? dzisiaj uca??owa? relikwie ??w. Jana Paw??a II.

2. Zach?camy wszystkich mieszka??ców miasta i naszych parafian do w???czenia si? dzisiaj w wielkie dzi?kczynienie za kanonizacj? Jana Paw??a II. W SANKTUARIUM MI?OSIERDZIA BO??EGO:
    15.00 – Koronka do Mi??osierdzia Bo??ego
    15.30  - Eucharystia odpustowa i dzi?kczynna za kanonizacj?
    17.00 – ORATORIUM „Siedem ostatnich s??ów Zbawiciela na Krzy??u”.
    18.00 – Rozpocz?cie procesji dzi?kczynnej z relikwiami ??w. Jana Paw??a II,
               przej??cie pod pomnik Papie??a przy ko??ciele ??w. Antoniego.(we??my lampiony).
    20.15 – „ Blask ??wi?to??ci” monta?? s??owno-muzyczny w wykonaniu PSW
                i naszego Gimnazjum (szkó??, których patronem jest ??w. Jan Pawe?? II).
    21.00 – Apel Jasnogórski.

3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzie?? Mi??osierdzia. Pami?tajmy zatem o praktykowaniu uczynków mi??osierdzia, aby??my sami mogli go do??wiadcza?.

4. W poniedzia??ek, b?dziemy obchodzi? Uroczysto??? ??w. Wojciecha, biskupa i m?czennika, g??ównego patrona Polski. Jutro te?? jest Dzie?? M?cze??stwa Duchowie??stwa Polskiego w czasie II wojny ??wiatowej.

5. W ??rod? po Mszy ??w. wieczorowej uczniowie szko??y podstawowej  wyst?pi? z programem „Dzieci w ho??dzie ??wi?temu Janowi Paw??owi”.

6. W czwartek rozpoczynaj? si? nabo??e??stwa majowe, b?dziemy je odprawia? po Mszach ??w. wieczorowych w dni powszednie, a w niedziele o 17.30.

7. W I pi?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30.

8. W I sobot?, 3 maja, przypada uroczysto??? N. M. Panny Królowej Polski. Msze ??w:  7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00,  po modlitwie po Komunii odnowienie aktu oddania si?  N. M. Pannie.  Uroczysto??ci miejskie  3 maja rozpoczn? si? Msz? ??w. w ko??ciele ??w. Antoniego o godz. 10.00.

9. W Ciciborze Du??ym Msz? ??w. o godz. 13.00 rozpoczn? si? Gminne Obchody „Dnia Stra??aka”.

10. Ojcowie z Kodnia zapraszaj? na 3 maja kobiety i dziewcz?ta na I pielgrzymk? wiary – godz. 10.00

11. W przysz??? niedziel? 4 maja po Mszy ??w. o godz. 10.00. procesja eucharystyczna z racji I niedzieli. miesi?ca. O godz. 10.00 na Placu Wolno??ci rozpocz?cie sezonu motoryzacyjnego ??w. „Krzy??”, o 11.30 w naszej parafii zostanie odprawiona Msza ??w. w int. kierowców i ich rodzin.
Dodano: 27 Kwiecień 2014