Og??oszenia - III Niedziela Wielkanocna - 04.05.2014 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzie?? Biblijny. Chodzi o to, aby??my nie tylko posiadali w domu Pismo ??wi?te, lecz aby??my je czytali, wspólnie czy indywidualnie rozwa??ali i w ten sposób pog???biali nasz? wiar?.

2. We wtorek, 6 maja, obchodzimy ??wi?to Aposto??ów Filipa i Jakuba. W czwartek, 8 maja, przypada uroczysto??? ??w. Stanis??awa, biskupa i m?czennika, g??ównego patrona Polski.

3. W czwartek, 8 maja o godz. 18.50 w ko??ciele Wniebowzi?cia N. M. Panny odb?dzie si? premiera ksi???ki Wojciecha Sumli??skiego pt. „Z mocy nadziei”. Spotkanie zostanie poprzedzone Msz? ??w. o godz. 18.00, w trakcie której homili? wyg??osi ks. Stanis??aw Ma??kowski.

4. 10 – 11 maja, w Parczewie w Sanktuarium Matki Bo??ej Królowej Rodzin b?dzie Dzi?kczynienie Rodzin za dar kanonizacji J.P.II (zob. w gablocie).

5. Trwa miesi?c maj, po??wi?cony Matce Bo??ej. Zach?camy do udzia??u w nabo??e??stwach majowych, w tygodniu po Mszy ??w. wieczorowej, a w niedziele o 17.30. Ci, którzy nie mog? uczestniczy? w tym nabo??e??stwie w ko??ciele niech odmawiaj? w gronie rodzinnym, przed kapliczk? czy te?? w domu przed Jej obrazem.

6. W poniedzia??ek i wtorek, próba dzieci przed I Komuni? ??w. W poniedzia??ek grupa I – 16.45;   grupa II po nabo??e??stwie majowym 18.50. We wtorek grupa I – 16.45;   grupa II po nabo??e??stwie majowym 18.50

7. W sobot? spowied?? dzieci i ich rodzin od godz. 9.00 pierwsza grupa, od 9.30 druga grupa. Prosimy nie odk??ada? spowiedzi na pó??niejsze godziny.

8. W przysz??? niedziel? w naszej parafii uroczysto??? Pierwszej Komunii ??wi?tej o godz. 10.00 i 11.30. Osoby, których to bezpo??rednio nie dotyczy, niech przyjd? na Msz? ??w. na inn? godzin?.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Jezior Jadwiga, Drabarek ?ukasz, Szyma??ski Andrzej, Kara?? Jerzy, Danieluk Ma??gorzata, Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...
Dodano: 04 Maj 2014