Odwiedzin: 402015

Ognisko KSM

Rok formacyjny zbli??a siÄ? ju?? ku ko??cowi, wakacje coraz bli??ej, wiÄ?c ka??da okazja jest dobra, aby pobyÄ? jeszcze razem przed wakacyjnÄ? przerwÄ?. Tym razem w sobotÄ? 21.06.2014r. zaprosi?? nas do siebie jeden KSMowiczów nale??Ä?cy do naszego oddzia??u. Dlatego te?? licznie zebrali??my siÄ? pod ko??cio??em i udali??my siÄ? na wskazane nam miejsce. Tam czeka?? na nas stó?? zastawiony pyszno??ciami i ognisko. Ale jako ??e jeste??my bardzo ruchliwÄ? m??odzie??Ä? od razu udali??my siÄ? na boiska do siatkówki, tam podzielili??my siÄ? na dru??yny i rozegrali??my ma??y mecz podczas, gdy nieliczna czÄ???Ä? naszej ekipy pozosta??a przy ognisku z gitarÄ? w d??oniach i ??piewem na ustach. NastÄ?pnie, aby nabraÄ? si?? na kolejnÄ? czÄ???Ä? wieczoru udali??my siÄ? na gorÄ?cÄ? kie??baskÄ?, po czym obejrzeli??my prezentacjÄ? wykonanÄ? przez naszych KSMowiczów, w której mogli??my cofnÄ?Ä? siÄ? wstecz i jeszcze raz prze??yÄ? ostatni rok naszej pracy z ks. Tomaszem. Nie brakowa??o zarówna rado??ci jaki i ??ez. Ale tu?? po jej zako??czeniu ponownie wrócili??my na boisko, aby jeszcze trochÄ? siÄ? poruszaÄ?, bo ju?? o godzinie 21 zebrali??my siÄ? wspólnie przy ognisku, aby podziÄ?kowaÄ? Matce Bo??ej za mile spÄ?dzone popo??udnie i rok wspania??ej pracy w oddziale. Od??piewali??my Apel Jasnogórski i pie???? wieczornÄ?, nastÄ?pnie tradycyjne wspólne zdjÄ?cie i nadszed?? czas powrotu do domu.

DziÄ?kujemy Pa??stwu Sucharzewskim za zaproszenie, mile spÄ?dzony czas i wszelkie dobro, którego do??wiadczyli??my tego dnia z ich rÄ?k. A ka??demu KSMowiczowi oraz ks. Tomaszowic dziÄ?kujemy za ka??dÄ? spÄ?dzonÄ? razem chwilÄ? w ciÄ?gu ostatniego roku, za ka??dy u??miech i ??zÄ?, za wszystko co sprawia??o, ??e ka??dy poczu?? siÄ? kochany i potrzebny.

Za to wszystko co siÄ? wydarzy??o BOGU NIECH BÄ?DÄ? DZIEKI!!

Dodano: 01 Lipiec 2014