Og??oszenia - Podwy??szenie Krzy??a ??w. - 14.09.2014 r.

1. W sÄ?siedztwie dzisiejszego ??wiÄ?ta Podwy??szenia Krzy??a ??wiÄ?tego jutro wspominamy MatkÄ? Bo??eÄ? BolesnÄ?. Przez to wspomnienie mo??emy u??wiadomiÄ? sobie cierpienia, jakie by??y udzia??em Matki Bo??ej, która – jak nikt inny – by??a zjednoczona z Chrystusem, równie?? w Jego mÄ?ce, cierpieniu i ??mierci.
  2. W poniedzia??ek rozpoczynajÄ? siÄ? kwartalne dni modlitw za dzieci, m??odzie?? i wychowawców, w zwiÄ?zku z przypadajÄ?cym 18 wrze??nia ??wiÄ?tem ??w. Stanis??awa Kostki patrona dzieci i m??odzie??y. Do czwartku w??Ä?cznie bÄ?dziemy polecaÄ? w modlitwach dzieci i m??odzie??.
  3. W czwartek po Mszy ??w. wieczorowej, adoracja dzieci i m??odzie??y przed Naj??wiÄ?tszym Sakramentem.
  4. W ??rodÄ?, 17 wrze??nia, rocznica napa??ci ZwiÄ?zku radzieckiego na PolskÄ? w 1939r. W modlitwach pamiÄ?tajmy o wszystkich poleg??ych na Wschodzie.
  5. W przysz??Ä? niedzielÄ?  przyjedzie alumn naszego Seminarium Duchownego zebraÄ? ofiary, które z??o??ymy na tacÄ?. BÄ?dÄ? one przeznaczone na konieczne remonty i na codzienne funkcjonowanie Seminarium.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszed?? do Pana:
    + Henryk Bukowiecki, wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie…
Dodano: 13 Wrzesień 2014